Тільки кращі приколи підвищать настрій.

Antworten
adgamovaanzhelika
Тільки кращі приколи підвищать настрій.

Beitrag von adgamovaanzhelika » 14 Sep 2019, 10:30

- От якщо тебе батьки виховають вірно, все життя страждає будеш!<br> <br> Дві дами:<br>- У мене вдома зовсім їсти нічого, ні скоринки!<br>- Така ж нісенітниця – ні икорочки, ні осетриночки...<br> <br> Дружина – чоловікові:<br>- Ненавиджу, коли ти робиш таке обличчя!<br>- Яке?<br>- Будь! Як жити, якщо сам собі не по кишені? Казарма – це місце, де ти спиш з чоловіками кожен день, але не гомосек.

Також пропоную почитати - 20 гарних дитячих традицій зі всього світу, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/20-garnih-dityac ... ogo-svitu/" title="20 гарних дитячих традицій зі всього світу">http://yavtanke.org.ua/20-garnih-dityac ... -svitu/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. - Чия фірма Аррle?<br>- Українська, звичайно.<br>- Чому?<br>- Так яблуко-то надкушене. - Чим зайнятий?<br>- Змагаюся з цвіллю, хто швидше з'їсть хліб. Поки я безнадійно програю. Якщо бажання не виконується, необхідно змінити виконавця. Брак однієї коми часто перетворює аксіому глухому финомене або сарказм глухому проповідь.

- Поговоримо за життя?<br>- А матом можна?<br>- Ні. Закон "про образу влади" вже вступив глухому силу.<br> <br> Чим ближче до керма, тим ширше морди. Наші люди закінчили розуміти анекдоти. Думають, що це новости. - Милий! Мені так добре, так добре - ніяким мурашки по шкірі бігають.<br>- Так? А я-то думаю - що це на мене заповзати початок. Замкнене коло - поняття не законні, а закони не зрозумілі.

Жити з жінкою все одно як перебігає мінне поле-ніколи не знаєш, коли вона рвоне! Зануда-це той, якому співаєш: "Забирай мене скоріше, увози за 100 морів!", а він глухому відповідь поправляє окуляри: "Але на Землі тільки 63 моря." Будь простіше, і люди витруть об тебе ноги.<br> <br> – Я втомився! Можна я піду додому?<br>– Вистачить нити, чоловік повернеться тільки через тиждень. Пацієнт прийшов до психолога:<br>- Знаєте, доктор, мене ніхто не розуміє!<br>- Пробачте, не зрозумів, що у вас?

Звинувачувати мене глухому те, чого я не робила, значить, дати мені ідею. Фемінізм - як пеніс. Здорово, коли він у вас є. Але не варто демонструвати його нікому, особливо дітям. Оголошення: "Водій синього рено з буквою "L" на передньому бампері - дуже бажаю з вами зустрітися! Водій білого "ехиѕ". Побував сьогодні на свіжому повітрі. А нічого - і там люди живуть.<br> <br> Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!
Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи

Antworten